HASBAYRAMOĞLU TEMİZLİK ŞİRKETİ

Kuşadası genelinde tüm temizlik ihtiyaçlarını kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda uzman personeli ve kaliteli ekipmanlarıyla saygılı, titiz, güler yüzlü ve uygun temizlik fiyatları ve hizmet odaklı çalışmalarını sürdürmektir. Has Bayramoğlu Temizlik Şirketi, temizlik hizmetlerini müşterilerinin talepleri doğrultusunda en iyi şekilde yerine getirmeyi amaç edinmiştir. Firmamız temizlik malzemeleri dahil olacak şekilde ve beklentileriniz doğrultusunda uygun fiyata her türlü temizlik hizmetleri ihtiyacınıza cevap vermektedir. Has Bayramoğlu Temizlik Şirketi olarak uzman bir kuruluş yapısına sahip olup, firmamızı daha da ileriye yönelik geliştirmek için çalışmaktayız. Bu amaç doğrultusunda hep daha iyisi için sürekli olarak iyileştirme çalışmaları yürütmekteyiz. Aydın temizlik şirketleri arasında en kaliteli temizlik şirketi olma hedefimiz doğrultusunda ilerliyoruz. Kuşadasında Temizlik şirketi arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir.

Kuşadası Temizlik Firmaları

Şirket Değerleri Hakkında

Temizlik sektörü alanında elde ettiğimiz başarıları sürdürerek, öncelikle Aydın il ve ilçelerinde temizlik şirketi denilince akla gelen ilk temizlik şirketi olmak ve bu başarıyı takip eden çalışmalarımızla beraber kaliteli işlerle beraber büyüyerek Türkiye genelinde temizlik konusunda öncü firmalar arasında yerimizi almaktır.
Kuşadası Temizlik Firmaları

Hasbayramoğlu Temizlik Şirketi olarak oluşturduğumuz vizyon doğrultusunda, tüm temizlik ihtiyaçlarını kalitemizden ödün vermeden müşterilerimizin talepleri doğrultusunda uzman personelimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla saygılı, titiz, güler yüzlü ve uygun temizlik fiyatları ile hizmet odaklı çalışmalarımızı sürdürmek. Bu amaç doğrultusunda hep daha iyisi için sürekli olarak iyileştirme çalışmaları yürütmekteyiz. Aydın temizlik şirketleri arasında en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak ve bunu yaparken de hızlı olmak misyonumuzdur.

• Öncelikle resmi bir şirket olmalıdır.
• Sabit bir işyeri adresi ve ofisi olmalıdır. Özellikle kurumsal firmalara ve diğer müşterilerine karşı güven oluşturması ve bire bir sağlıklı görüşmelerin sağlanabilmesi açısından önemlidir.
• Vergisini veren, personellerine sigorta yapan kanunlar çerçevesinde çalışan bir şirket olmalıdır.
• İş Sağlığı ve İş güvenliği konusunda gerekli tedbirleri almalıdır.
DİP NOT: Firmamız bünyesinde tam zamanlı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Uzmanı çalışmaktadır.
• Çalışan personele İş Sağlığı ve İş Güvenliği eğitimleri verilmelidir.
• Personellere hizmet içi eğitimleri vermelidir.
• Temizlik personellerinin yasal evrakları şirketinizde mevcut olmalıdır.
• Çalışma ekibini oluştururken işe alacağı personelin tüm bilgilerini edinmelidir. Özellikle de sabıka kayıtlarını incelemelidir. Çünkü müşteri güvenliği önemlidir ve güven konusundaki en büyük problemler çalıştırılan personellerden çıkabilmektedir.
• Çalışan Personellerin mutlaka özel iş kıyafetleriyle hizmet vermesi gerekmektedir. Çünkü profesyonel şirketlerin herhangi bir gizlilik korkusu olmadığı için marka bilinirliğini artıracak hem de hizmet vermiş olduğu müşterilerine güven sağlamış olacaktır.
• Bir işte profesyonel olmak için çalışan personelin o işi benimsemesi ve o iş yerine aidiyet duygusu hissetmesi gerekmektedir.
• Bir Temizlik Şirketi olarak firmanızın kurumsallığı açısından, müşterilerinizin her türlü gereksinimleri doğrultusunda hızlı harekete geçmeniz ve uyum sağlamanız gerekmektedir.
Aydın'da temizlik şirketi arayan tüm müşterilerimize memnuniyet garantisi veriyoruz... Hasbayramoğlu temizlik şirketi Aydın şehrinde en profesyonel temizlik şirketi olmak için sürekli kendini geliştirmekte ve tüm yeniliklere hızla adapte olmaktadır...

Kuşadası Temizlik Firmaları

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ

Bizim Hakkımızda Neler Söylendi?

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizden hizmetlerimiz karşılığında yorum ve tavsiyelerimizi paylaşıyoruz. Sizde aşağıdaki butondan yaptığımız işleri yorumlayabilir ya da tavsiyelerinizi belirtebilirsiniz.TECRÜBELİ ve GÜVENİLİR Personel

Personelimiz temizlik konusunda profesyonel olup, şirket tarafından güvenilirliğine kefil olunmaktadır.

Hızlı & EtkİLEYİCİ SERVİS

Bize ulaştığınız andan itibaren çok kısa bir sürede temizlik işlerinizi etkileyici şekilde hallediyoruz.

hasbayramoğlu

TEMİZLİK ŞİRKETİ